Budowa Infrastruktury Ładowania

Zapewniamy pełny zakres przygotowania i realizacji
budowy infrastruktury ładowania – od A do Ź

Analiza i Audyt

Pomagamy stawiać pierwsze kroki w elektromobilności, dobierając najlepsze rozwiązania, które pozwolą Tobie oraz twoim klientom swobodnie korzystać z całej infrastruktury ładowania. Dlatego w naszej ofercie zapewniamy analizę kosztów oraz lokalny techniczny audyt. Doradzimy ci jaka stacja ładowania EVB oraz które miejsce będzie najlepsze do zamontowania ładowarki tak by połączyć wygodę z funkcjonalnością. Naszą analizę kończymy raportem zawierającym niezbędne koszty oraz zalecenia techniczne.

 • 1
  Lokalny techniczny audyt
 • 2
  Analiza kosztów
 • 3
  Dobór stacji ładowania
 • 4
  Raport

Projektowanie

Oferujemy profesjonalne projekty zasilania oraz instalacji elektrycznych dla stacji ładowania. Wykonujemy projekty adaptacyjne do warunków istniejących w planowanym miejscu budowy infrastruktury. Zapewniamy zespół doświadczonych projektantów z uprawnieniami, gotowych sprostać każdemu wyzwaniu. Wykonujemy wszystkie czynności techniczno-prawne na potrzeby realizacji projektu.

Kosztorysowanie

Wykonujemy kompletny kosztorys zawierający wszystkie, najważniejsze ponoszone koszty na:

 • prace projektowe,
 • prace montażowe,
 • prace budowlane,
 • dostawy, montażu i konfiguracji stacji ładowania,
 • inne wynikające z tytułu budowy infrastruktury i użytkowania stacji ładowania.

Prace budowlane

Wszystkie prace związane z montażem stacji wykonujemy we własnym zakresie lub przez nasze autoryzowane serwisy w całej Polsce. Prace budowlane jak i montażowe wykonywane są ze starannością o każdy szczegół tak aby klient był maksymalnie usatysfakcjonowany z usług. Nasi eksperci wykonają przyłączenie stacji do źródła zasilania zgodnie z wszystkimi normami bezpieczeństwa.

Zarządzanie infrastrukturą stacji ładowania

Zgodnie z ustawą o elektromobilności, każdy klient zainteresowany ogólnodostępnym użytkiem stacji ładowania jest zobowiązany do posiadania usługi operatorskiej. Proponowane przez nas platformy operatorskie oferują kompletny system zarządzania stacjami wraz z systemem rozliczeń elektronicznych z klientem, dzięki czemu korzystanie ładowarek staje się proste i przyjemne.

Kontrola ładowarki odbywa się poprzez łatwą w obsłudze aplikacje mobilną, stronę www lub system kart RFID smart control. Jest to idealne rozwiązanie dla inwestorów, firm, hoteli czy osiedli mieszkalnych, które z pewnością przyciągnie nowych klientów. Platformy te nie są zarezerwowane tylko dla użytkowników komercyjnych. Aplikacja umożliwia monitorowanie procesu ładowania samochodu z dowolnego dla Ciebie miejsca, wystarczy mieć dostep do Internetu. Umożliwia to kontrole kosztów, wygodną obsługę stacji a nawet zdalne udostępnienie jej dla twojej rodziny i sąsiadów.

Procedury odbiorowe

Obowiązkiem każdego właściciela ogólnodostępnej stacji ładowania jest zgłoszenie jej do odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego by została ona dopuszczona do świadczenia usług ładowania. Nasza firma może zrobić to za Ciebie, nie będziesz musiał się niczym przejmować, ponieważ dzięki wieloletniemu doświadczeniu wszystkie przygotowane przez nas stacje pomyślnie przechodzą wszystkie badania techniczne. Przygotujemy niezbędne dokumentacje, przeprowadzimy wszystkie pomiary elektryczne, będziemy również towarzyszyć w odbiorze stacji by upewnić się że procedury odbioru stacji przeszły pomyślnie.