Usługi

Usługi operatorskie

Jako firma produkująca stacje ładowania, świadczymy również usługi operatorskie. Dzięki platformie usługowej, w prosty sposób będziesz w stanie zarządzać oraz zdalnie obsługiwać każdą stacje. W ramy naszych usług operatorskich wchodzi m.in.:

  • Podgląd użycia prądu w twoim telefonie.
  • Zdalne ładowanie pojazdu.
  • Proste płatności elektroniczne.
  • Szybki dostęp do każdej stacji ładowania i wiele innych możliwości..

Usługi serwisowe

Dla każdego klienta udzielamy kompleksowych usług serwisowych, pierwsze działania podejmujemy od razu po zgłoszeniu awarii. W pierwszej kolejności staramy się pozbyć problemu zdalnie gdy problem nie wymaga przybycia naszego serwisanta. W ramy naszych usług serwisowych wchodzi:

1.

Bezpłatny Serwis

Szybki i bezpłatny serwis stacji ładowania na terenie całego kraju.

2.

Przegląd Techniczny

Coroczny przegląd techniczny stacji.

3.

Teleporady

Porady telefoniczne w razie jakichkolwiek problemów.

Usługi ładowania

Tworzymy infrastrukturę elektromoblilności by każdy z jej użytkowników mógł podróżować w spokoju o pełne baterie. Inwestycje w ekologiczne źródła zasilania rosną z roku na rok, dlatego naszym zadaniem jest ciągły rozwój i zapewnienie odpowiednich warunków do swobodnego poruszanie się pojazdami EV.

Oferujemy szeroki zakres wyboru stacji do ładowania samochodów elektrycznych, elektrycznych rowerów oraz urządzeń mobilnych. Ponadto nasze stacje są zintegrowane z kilkunastoma platformami operatorskimi do zarządzania infrastrukturą ładowania. Wyróżnia nas duży wybór konfiguracji wybranego modelu pod własne preferencje oraz indywidulanie zaprojektowane grafiki na stację.